Kriolipolizė

Naujiena – riebalų šalinimas šalčio pagalba

Kriolipolizė yra naujausia neinvazinė kūno korekcijos technika, pagrįsta riebalinio audinio mažinimu naudojant šalčio terapiją. Tai unikali procedūra, kuri tampa vis populiaresne alternatyva riebalų šalinimui chirurginiu būdu. Skirtingai nei lazerinė lipolizė, technologija grindžiama temperatūros poveikiu. Efektas matomas jau po pirmos procedūros, kurios metu galima suformuoti kur kas patrauklesnę figūrą.

Moksliškai įrodyta, kad riebalų ląstelės yra jautrios žemai temperatūrai. Šaltoje aplinkoje vyksta jų natūralus sunaikinimas. Riebalinis audinys suskaidomas, paverčiamas skysčiu, kuris patenka į tarp ląstelių ir lengvai išsiskiria iš organizmo.

Norėdami suaktyvinti riebalinių ląstelių skaidymą, riebalinį audinį reikia atvėsti iki -5 laipsnių Celsijaus. Vos riebalinis sluoksnis paveikiamas minusinės temperatūros, prasideda riebalų ląstelių sunaikinimo procesas. Riebalinis sluoksnis, apdorotas žemomis temperatūromis, per ateinančius kelis mėnesius sumažėja 20-40%.

Kriolipolizė yra efektyviausia aparatinė, neinvazinė riebalų šalinimo procedūra. Jos pranašumas yra palyginti maža kaina, nėra chirurginio įsikišimo ir pooperacinio laikotarpio. Naudojant šią procedūrą, galima ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, tačiau ir efektingai dailinti, koreguoti figūrą. Procedūra nėra skausminga, dėl palaipsniui tirpstančio riebalinio audinio sumažėja tikimybė atsirasti odos pertekliui. Kadangi kūno linijos keičiasi ne drastišku chirurginiu būdu, ši procedūra saugi ir tinkama įvairaus amžiaus žmonėms.

Šios procedūros metu riebalinės ląstelės gali būti šalinamos, liemens, rankų, šlaunų, šonų, kelių ir kitose nepageidaujamose vietose.

Kriolipolizės kaina

 

Akcija! Šeštadienį vienos zonos kaina 100€

Akcija! Lipolitikai bioformula arba 1 procedūra Ultragarsas + lazerinis limfodrenažas dovanų.

  • Nuo 140€ už vieną zoną (už viena antgalį, pvz. viena ranka – viena zona.)
  • Konsultacija nemokama