Apie mus

DAUGIAU APIE SALONĄ ``OBLAKA``

Estetikos centras „Oblaka“ teikia įvairias kosmetologijos paslaugas ir jame naudojama naujausia įranga. Norite bet kokiu oru puikiai atrodyti? Nepageidaujate eikvoti daug laiko ir jėgų kasdieninėms procedūroms? Atvykite pas mus – padarysime viską, kad atrodytumėte gražus(-i)!

Mūsų privalumai

  • Profesionaliai pasirenkame darbuotojus. Kiekvienas salono darbuotojas yra savo srities meistras, nuolatos keliantis kvalifikaciją.
  • Nedidelės kainos – nuolatiniams klientams taikome nuolaidas!
  • Naudojame naujausius kosmetologijos pasiekimus. Įveiksime bet kokią veido ir kūno odos problemą.

Pasirūpinsime Jūsų kūnu

  • Įvyniojimas

Maloni procedūra, padedanti padailinti  figūrą ir išsivaduoti nuo kaulų bei sąnarių skausmų. Ji prisotina odą vitaminais ir palankiai veikia visą organizmą.

  • LPG kūno masažas

Padės pašalinti celiulitą ir odos glebumą. Tai paprasčiausias būdas nuo šonų ir pilvo pašalinti vietines riebalų sankaupas, kurių niekaip nepavyksta sumažinti net ir aktyviai sportuojant.

  • Lazerinė epiliacija

Aleksandritinis lazeris „Motus“ veikia pagal technologiją „MOVEO“. Todėl galima be skausmo ir itin greitai pašalinti plaukus nuo bet kokios odos (įskaitant tamsaus gymio). Nuo 10х10 cm ploto srities plaukeliai pašalinami per 25 sekundes!

Lazerine epiliacija specialistai greitai pašalins nepageidaujamus plaukus – nauji plaukai neaugs 6–12 mėnesius.

Kosmetologija – tai…

  • Aparatais atliekamos procedūros

LPG veido masažas išvaduos nuo riebalinių odos raukšlių, paburkimo, pašalins randus ir apsaugos nuo raukšlių.

Miostimuliacija atliekama veidui skirtomis ampulėmis atstatys odos elastingumą, patemps smakro liniją ir užkritusius vokus, padės suformuoti veido ovalą ir padės pašalinti iš organizmo skysčius.

  • Klasikinės procedūros

Alginatinės kaukės – visiškai saugi ir naudinga sveikatai procedūra. Jūros dumblių pagrindu pagamintos kaukės padės pašalinti raukšles ir pagerinti odos spalvą.

Veido valymas – puikus ir paprastas būdas išsivaduoti nuo nešvarios odos. Užmirškite juodus taškelius ir inkštirus!

Hialurono rūgšties pagrindu pagaminti preparatai grąžins odai jaunystę. Priemonės, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties, padės apsaugoti odą nuo pernelyg didelio išsausėjimo, išvengti pirmalaikio senėjimo ir kitų nepageidaujamų požymių.