Kontūrinė plastika

VYRIŠKA KONTŪRINĖ PLASTIKA BE CHIRURGINĖS INTERVENCIJOS

Pasaulyje nuolat atsiranda įvairių inovacinių procedūrų, kurios tampa puikia alternatyva chirurginėms operacijoms. Viena jų – varpos didinimo procedūra su hialurono rūgštimi „Hyaluronic Plus For Man“. Šios procedūros metu padidinama vyriško lytinio organo apimtis. Tai ne tik pagerina estetinį vaizdą, tačiau ir padeda pagerinti lytinį aktą.

Hialurono rūgstis yra itin artima žmogaus organizmui, todėl yra puikiai toleruojama. Tai saugi procedūra, o poporocedūrinis laikotarpis yra labai trumpas. Procedūros metu į lytinį organą suleidžiamos injekcijos, kurios padidina varpos galvutę. Vizualiai varpa atrodo didesnė, estetiškesnė, pagerėja jos funkcijos. Taip pat, dėl geresnės kraujotakos prailginamas lytio akto laikas, pašalinama priešlaikinė ejakuliacija. Partneris jaučia didesnį malonumą lytinio akto metu.

Ši procedūra puikiai tinkama tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetinių lytinio organo vaizdu, kenčia priešlaikinę ejakuliacija, blogai jaučiasi lytinio akto metu, stinga pasitikėjimo savimi. Procedūros metu atliekamas nuskausminimas, o pati procedūra trunka vos dešimt minučių. Po jos varpos apimtys padidėja iki 0,5 – 1,5 centimetro. Erekcijos metu iki 1 – 2 centimetrų. Poprocedūrinis laikotarpis trunka apie 2 – 3 dienas. Maždaug savaitę rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Procedūrą atlieka tik medicininį išsilavinimą turintys gydytojai. Plačiau sužinoti galite apsilankę grožio ir estetikos centre „Oblaka“.

 

Jeigu norite užsiregistruoti į konsultaciją ar procedūrą prašome susisiekti su mumis el paštu  beautysalon.oblaka@gmail.com 

Kaina nuo 380 €

Depiliacija vyrams – plaukų šalinimas, praretinimas, suminkštinimas be šalutinio poveikio