Intymios zonos kontūrinė plastika

Unikali penio didinimo procedūra be chirurginės intervencijos

Pasaulyje nuolat atsiranda įvairių inovacinių procedūrų, kurios tampa puikia alternatyva chirurginėms operacijoms. Viena jų – penio didinimo procedūra su hialurono rūgštimi „Penis Plus“. Šios procedūros metu padidinama vyriško lytinio organo apimtis. Tai ne tik pagerina estetinį vaizdą, tačiau ir padeda pagerinti lytinį aktą.

Hialurono rūgstis itin artima žmogaus organizmui. Ji puikiai toleruojama nes yra itin artima žmogaus audiniams. Tai saugi procedūra, o po porocedūrinis laikotarpis itin trumpas. Procedūros metu į lytinį organą suleidžiamos injekcijos, kurios padidina penio galvutę. Vizualiai penis atrodo didesnis, estetiškesnis, gerinamos jo funkcijos. Taip pat dėl geresnės kraujotakos prailginamas lytio akto laikas, pašalinama priešlaikinė ejakuliacija. Partneris jaučia didesnį malonumą lytinio akto metu.

Ši procedūra puikiai tinkama tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetinių lytinio organo vaizdu, kenčia priešlaikinę ejakuliacija, blogai jaučiasi lytinio akto metu, stinga pasitikėjimo savimi. Procedūros metu atliekamas nuskausminimas, o pati procedūra trunka vos dešimt minučių. Po jos penio apimtys padidėja iki nuo 0,5 – 1,5 centimetro. Erekcijos metu nuo 1 – 2 centimetrų. Po procedūrinis laikotarpis trunka nuo 2 – 3 dienų. Taip pat apie savaitę rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo. Ši procedūra atliekama tik medicininį išsilavinimą turinčių gydytojų, plačiau sužinoti galite apsilankę grožio ir estetikos centre „Oblaka“.

Kaina – nuo 400 €

Intymios zonos kontūrinė plastika