Kontūrinė plastika

VYRIŠKA KONTŪRINĖ PLASTIKA BE CHIRURGINĖS INTERVENCIJOS

Pasaulyje nuolat atsiranda įvairių inovacinių procedūrų, kurios tampa puikia alternatyva chirurginėms operacijoms. Viena jų – varpos didinimo procedūra su hialurono rūgštimi „Hyaluronic Plus For Man“. Šios procedūros metu padidinama vyriško lytinio organo apimtis. Tai ne tik pagerina estetinį vaizdą, tačiau ir padeda pagerinti lytinį aktą.

Hialurono rūgstis yra itin artima žmogaus organizmui, todėl yra puikiai toleruojama. Tai saugi procedūra, o poporocedūrinis laikotarpis yra labai trumpas. Procedūros metu į lytinį organą suleidžiamos injekcijos, kurios padidina varpos galvutę. Vizualiai varpa atrodo didesnė, estetiškesnė, pagerėja jos funkcijos. Taip pat, dėl geresnės kraujotakos prailginamas lytio akto laikas, pašalinama priešlaikinė ejakuliacija. Partneris jaučia didesnį malonumą lytinio akto metu.

Ši procedūra puikiai tinkama tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetinių lytinio organo vaizdu, kenčia priešlaikinę ejakuliacija, blogai jaučiasi lytinio akto metu, stinga pasitikėjimo savimi. Procedūros metu atliekamas nuskausminimas, o pati procedūra trunka vos dešimt minučių. Po jos varpos apimtys padidėja iki 0,5 – 1,5 centimetro. Erekcijos metu iki 1 – 2 centimetrų. Poprocedūrinis laikotarpis trunka apie 2 – 3 dienas. Maždaug savaitę rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Procedūrą atlieka tik medicininį išsilavinimą turintys gydytojai. Plačiau sužinoti galite apsilankę grožio ir estetikos centre „Oblaka“.

 

Jeigu norite užsiregistruoti į konsultaciją ar procedūrą prašome susisiekti su mumis el paštu  beautysalon.oblaka@gmail.com 

Kaina nuo 380 €

Depiliacija vyrams – plaukų šalinimas, praretinimas, suminkštinimas be šalutinio poveikio

Vyro varpos didinimas, storinimas injekcijomis

Vyrams dydis ir apimtis, kalbant apie jų vyriškumą, yra svarbūs aspektai

Įvairūs atlikti tyrimai rodo, kad net apie 45% vyrų yra nepatenkinti savo varpos dydžiu ir storiu. Šis diskomfortas gali turėti įtakos užmezgant ilgalaikius santykius, pasitikėjimui savimi, patiriant malonumą lytinio akto metu. Dauguma vyrų mano, kad didesnė varpa suteikia jiems daugiau savigarbos, užtikrintumo, geresnį seksualinį gyvenimą ir gali padėti labiau patenkinti partnerį.

Kaip šį diskomfortą saugia, rezultatyvia ir vos 15 – 30 minučių trukmės nechirurgine procedūra galima išspręsti – naudinga informacija dalinasi estetikos centro „Oblaka“ kvalifikuoti gydytojai.

Kokiu preparatu yra atliekamas varpos didinimas?

Varpos storinimas yra atliekamas „Powerfill“ preparatu – kolageno stimuliatoriumi, pagamintu iš PDLLA (poli-DL-laktido) – biologiškai suderinamos ir skaidžios medžiagos. Preparatas natūraliai skatina odos ląsteles gaminti kolageną, šio proceso metu varpai suteikiama papildomos apimties ir storio. Tai saugi ir greito veikimo priemonė, kuri suteikia ilgalaikius, natūralius ir estetiškus rezultatus.


Polilaktino rūgštis skatina fibroblastų suaktyvėjimą, kuris skatina spartesnę kolageno gamybą. Injekcijos srityje susidaręs kolagenas suformuoja tankų dalelių tinklą, tokiu būdu suteikdamas papildomos apimties ir dydžio. Tai saugi ir patikima procedūra. Produktas neemigruoja į gretimus audinius, polilaktino rūgšties molekulės išlieka stabilios injekcijos vietoje ir norimame sluoksnyje bei tvirtai išlaiko tūrį.


Varpos didinimo procedūros metu yra atliekamas nuskausminimas, o pati procedūra trunka vos apie 15 – 30 minučių. Po jos varpos apimtys padidėti gali iki 0,5 – 1,5 centimetro. Erekcijos metu – iki 1 – 2 centimetrų. Poprocedūrinis laikotarpis trunka apie 2 – 3 dienas. Maždaug savaitę rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Kokia yra procedūros eiga?

KONSULTACIJA: prieš atliekant procedūrą, konsultacijos metu gydytojas susipažįsta su paciento istorija, aptaria lūkesčius bei informuoja apie būsimą procedūros naudą, eigą bei galimą riziką.

PROCEDŪROS DIENA: iš anksto procedūros dieną pacientas yra informuojamas nenaudoti tam tikrų medikamentų, pavyzdžiui, kraują skystinančių vaistų – tam, kad būtų sumažinta mėlynių, kraujavimo rizika.

ATLIEKANT PROCEDŪRĄ: injekcijos vieta yra sterilizuojama, siekiant sumažinti infekcijos riziką. Pritaikius vietinę nejautrą, plona adata – kaniule preparatas yra suleidžiamas į varpos galvutę. Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas – varpos padidėjimas, preparatas yra nukreipiamas į tam tikras sritis.

Varpos storis yra svarbus partnerio pasitenkinimui

Vidutiniškai, moters makšties apimtis yra apie 10 cm. Erekcijos metu iki 10 – 11 cm padidėjusi vyro varpos apimtis partneriui gali suteikti didesnį malonumą ir pasitenkinimą. Storesnė vyro varpos apimtis suteikia didžiausią stimuliaciją partneriui. Paprastai tariant, varpos ilgis gali siekti ir 25 cm, tačiau, jei jos apimtis erekcijos metu nėra apie 10 -11 cm, lytinio akto metu moteriai seksualinė stimuliacija yra beveik nejaučiama.

Nechirurginis vyro varpos didinimas injekcijomis padeda sumažinti priešlaikinį ejakuliacijos jautrumą ir pailginti lytinį aktą. Neskausminga procedūra padeda ne tik padidinti varpos ilgį bei apimtį, bet ir suteikia estetiškesnį vaizdą, varpa vizualiai atrodo didesnė, o abu partneriai gali mėgautis malonesniais bei ilgiau trunkančiais pojūčiais lytinio akto metu.

Kodėl varpos didinimui verta rinktis injekcijas?

NECHIRURGINIS METODAS: varpos didinimas „Powerfill“ preparatu yra nechirurginis metodas, todėl padeda sumažinti komplikacijų riziką, procedūra yra neskausminga, saugesnė ir greitesnė.

PATOGU IR GREITA: po švelnaus nuskausminimop, plona kaniulės adata užpildas yra suleidžiamas į varpos galvutę ir paskirstomas. Procedūra trunka iki 30 min.

NĖRA GIJIMO LAIKOTARPIO: po procedūros galėsite grįžti prie įprastos rutinos, lytinio gyvenimo rekomenduojama vengti apie savaitę.

SAUGUMAS IR PROFESIONALUMAS: procedūrą atlieka tik medicininį išsilavinimą turintys gydytojai.