Cheminis veido šveitimas (pilingas)

Cheminis veido šveitimas (pilingas)

Kiekvienas žmogus svajoja būti gražus, bet tai pasiekti nepaprasta. Bent jau, įprastais būdais. Norite tai pasiekti per trumpą laikotarpį? Apsilankykite estetikos centre „Oblaka“!

Cheminis veido šveitimas (pilingas) mažina raukšlelių gylį, tinka odos senėjimo procesams stabdyti. Procedūros metu pašalinamos veido, kaklo, dekoltė sričių negyvų ląstelių sankaupos. Stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita, todėl atsinaujina tiek paviršinis, tiek gilieji odos sluoksniai.

Veido oda tampa spindinti, stangresnė, glotni, sutraukiamos veido poros, sumažėja aknės sukeltų randų ir pigmentinių dėmių.

Rūgštinis pilingas “Peel Mix”

Lupimo preparatas, kurio pagrindą sudaro salicilo, piruvo ir mandelio rūgštys. Salicilo rūgštis – beta-hidroksi rūgštis, turi antihiperplastinį, priešuždegiminį ir antiseptinį poveikį odai.

Piruvako rūgštis (CH3-CO-COOH) yra alfa-keto rūgštis, turinti tris anglies atomus. Tai stipresnė ir aktyvesnė rūgštis nei glikolio ir salicilo rūgštys.

Migdolinė rūgštis priklauso alfa-hidroksi rūgščių klasei, antrasis pavadinimas yra fenoksiglikolio rūgštis. Mandilo rūgšties molekulė yra maždaug 8 kartus didesnė nei glikolio, ji prasiskverbia pro dermą lėčiau ir turi švelnesnį bei kontroliuojamą poveikį. Tai ypač efektyvu senstančiai odai atstatyti ir atjauninti. Migdolinė rūgštis turi antibiotinių savybių ir sėkmingai naudojama necistinėms uždegiminėms spuogų formoms gydyti.

Šių trijų rūgščių derinys suteikia puikių rezultatų, nesukeldamas jokių problemų, susijusių su deginimu ar uždegimu. Šią procedūrą būtina atlikti specialisto kabinete.

POVEIKIS

Odos išlyginimas ir eksfoliacija.

Rūgščių mišinys padeda kovoti su senėjimo požymiais, kuriuos sukelia saulės spinduliai, spuogai, melasma, strazdanos, riebi ir šiurkšti oda.

PROCEDŪRŲ KURSAS

Maksimaliam rezultatui pasiekti pakanka 6–7 procedūrų su 2 savaičių pertrauka.

Rūgštinis pilingas Gliko Peel

Tai rūgštinis preparatas, skirtas pasiekti maksimalų odos atjauninimo efektą be plastininės chirurgijos, kurio pagrindą sudaro 70% glikolio rūgšties.

Glikolio rūgštis yra alfa hidroksi rūgštis, tai labai mažos molekulinės masės junginys, galintis pasiekti pačius giliausius odos sluoksnius. Jis lengvai prasiskverbia pro dermą, sužadina neokollagenezės procesus, turi antioksidacinį poveikį ir giliai drėkina dermą, stimuliuodamas hialurono rūgšties sintezę.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad alfa hidroksi rūgštys yra silpnos rūgštys ir nėra neutralizuojamos koaguliuojant odos baltymus. Todėl juos reikia naudoti kartu su labai silpnu apsauginiu geliu – „Peel Relief“. Ir atlikti tik savo srities specialistams.

Glikolio rūgštis šiuo metu yra tviena efektiviausių priemonių odos atjauninimo ir regeneravimosi srityje..

POVEIKIS

Odos išlyginimas, eksfoliacija ir atjauninimas. “Gliko Peel” padeda kovoti su senėjimo požymiais, kuriuos sukelia saulės spinduliai, spuogai, melanoma, strazdanos, seborėjinė keratozė, folikulinė keratozė ir karpos.

PROCEDŪRŲ KURSAS

Maksimaliam rezultatui pasiekti pakanka 6 – 7 procedūrų su 2 savaičių pertrauka.

Rūgštinis pilingas PEEL TOUCH

“Peel Touch” – tai programa, skirta atgaivinti ir atjauninti odą. Specialiųjų rūgščių komplekso pagalba odos gilieji sluoksniai priocedūros metu prisotinami reikalingais mineralais, oda tampa ženkliai skaistesnė, pamaitinta, atrodo atsigavusi ir pailsėjusi. Specialus rūgščių kompleksas padeda odai atsinaujinti, odos ląstelės greičiau regeneruojasi, oda jaunėja.

NAUDOJIMO INDIKACIJOS

• smulkios ir gilios raukšlės

• paviršiniai randai

• įvairių tipų pigmentinės dischromijos, įskaitant melanomą ir hiperpigmentaciją po uždegimo, lentigo ir strazdanas;

• acteninės ir seborėjinės keratozės

• spuogai ir spuogų randai.

PROCEDŪRŲ KURSAS

Aktyvus kursas:

2 procedūros su 15/20 dienų intervalu, po to dar 2 procedūros 1 kartą per mėnesį. Palaikomoji procedūra po 3 mėnesių.

POVEIKIS

1) Visų epidermio ląstelių sluoksnių atnaujinimas;

2) Stimuliuojantis poveikis fibroblastams, tarpląstelinės matricos makromolekulių (gliukozaminoglikanų ir proteoglikanų) atstatymas.

  1. Kolageno ir elastino skaidulų atnaujinimas, pagerinant odos fiziologines ir mechanines savybes

  2. Normalaus melanino pasiskirstymo atkūrimas, įvairios kilmės dischromijos korekcija.

PRIVALUMAI

• Nesukelia stipraus deginimo pojūčio, gerai toleruojamas pacientų.

• Gaminys nėra agresyvus, griežtai kontroliuojamas poveikio gylis.

Kainos

  • Cheminis šveitimas Bioformula “Glyco peel” – 40 € (perkant lazerinę epiliaciją už 200€ gausite “Glyco peel” dovanų)
  • Cheminis šveitimas ,,BioRePeelCl3″ – 60 Eur (Akcija!)
  • Cheminis šveitimas ,,PRX T33″ – 60 Eur (Akcija!)