Tel:+370 663 77788 Email:info@oblakasalon.lt
REGISTRACIJA INTERNETU REGISTRACIJA
LT
|
EN
|
RU

     Šiuolaikiniame pasaulyje vyro išvaizda taip pat turi tam tikrą reikšmę, nes ji parodo jo statusą bei gyvenimo poziciją. Itin svarbu sudaryti reikiamą įspūdį! Būtent todėl vis daugiau stipriosios lyties atstovų darosi manikiūrą, rūpinasi plaukų, odos, figūros būkle, naudojasi aparatinės kosmetologijos bei grožio procedūromis. Vyrams taip pat labai svarbu atrodyti tvarkingai ir atitikti savo užimamą padėtį visuomenėje bei sudaryti savęs vertą įspūdį. Tai labai padeda užtikrinant sėkmę darbe, versle ir asmeniniame gyvenime.

 

Kam vyrams reikalingas LPG masažas?

 

     Prieš daugiau kaip 30 metų prancūzas Lui Polis Gitėjus sukūrė labai naudingą LPG masažo technologiją. Ji padėjo jam susidoroti su sunkios autoavarijos, į kurią jis buvo patekęs, pasekmėmis. Vėliau ji padėjo tūkstančiams sportininkų efektyviai ilsėtis po treniruočių. Dar vėliau, padėjo sulieknėti ir pasidaryti sveikesniems milijonams vyrų ir moterų. Ši technologija pasirengusi padėti ir Jums!

     Šiandien vyrai vis dažniau naudojasi LPG masažu todėl, kad jie paprasčiausiai neturi laiko reguliarioms treniruotėms, teisingai mitybai ir pan. Darbas atima ne tik didžiąją dalį laiko, bet ir jėgas.  Rūpestis figūra ir sveikata nustumiami į antrą planą. Reikalingas sprendimas, kuris leistų greitai susitvarkyti su nereikalingose vietose susikaupusiomis problemomis ir pasiekti užsibrėžtą tikslą, taip pat atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

     LPG masažas – tai puiki išeitis šioje situacijoje. Kam vyrui jis reikalingas?

  • Kad būtų gražus ir pasitempęs. Darytų puikų įspūdį darbe ir asmeniniame gyvenime. Nesigėdytų savo kūno ir bet kokioje situacijoje būtų visiškai pasitikintis savimi. Masažas pagal LPG technologiją pašalina pačius atspariausias riebalų sankaupas juosmens ir sėdmenų srityje.
  • Veiksmingai atsipalaiduoti, pavyzdžiui, po fizinių apkrovų. Priminsime, kad LPG technologija naudojama ir sporte. Pavyzdžiui, dabar jau ir treneris Zinaidas Zidanas ne per seniausiai pareiškė, kad toks masažas padeda jam atpalaiduoti raumenis tiek prieš, tiek ir po treniruočių. Išnaudokite ir Jūs stebuklingai veikiančią LPG jėgą!

 

Vilniuje įsikūręs estetikos centras „Oblaka“ siūlo vyrams pajusti visus LPG skatinimo privalumus. Mūsų gydytojai parinks asmenišką kelią Jūsų tobulumo link, todėl greitai pasieksite norimą tikslą – atsikratysite perteklinių riebalų atsargų ir įgausite energijos svarbiems asmeniniams pasiekimams.

Norite tapti idealią figūrą turinčiu ir savimi pasitikinčiu bei kupinu jėgų vyru? LPG skatinimas – tai geriausias Jūsų pasirinkimas!

KAINA

1 procedūra endermologinis kūno masazas 
 
39 eur
6 procedūros endermologinis kūno masazas 
 
210 eur
10 procedūrų endermologinis kūno masazas 
 
292 eur
Kostiumas kūno procedūrai  20 Eur
 
 
Procedūros trukmė - 45 min