Tel:+370 663 77788 Email:info@oblakasalon.lt
REGISTRACIJA INTERNETU REGISTRACIJA
LT
|
EN
|
RU

Vietinių riebalų sankaupų pašalinimas lazeriu, kriolipolizė

 

„TriActive Plus" – naujos kartos trigubo veikimo lazeris, kuris padės dar lengviau pasiekti tobulos figūros, nepriekaištinagi atrodančios odos ir atjaunins jūsų veidą be didelio dėmesio reikalaujančių pastangų.

„TriActive Plus" tai – lazerio spindulių, ultragarso ir radio bangų derinys, kuris puikiai kovoja su celiulitu, suglebusia oda ar jos pertekliumi, naikina poodines riebalų sankaupas ir itin efektyviai naikina senėjimo požymius. Jis efektyviai veikia ne tik veido, bet ir viso kūno išvaizdą.

Dėl įtempto gyvenimo ritmo, nesubalansuotis mytybos, alinančių dietų ar sėdimo darbo tampame mažiau atsparūs išorės veiksniams. Mūsų kūnas suglemba, tampa dar labiau veikiamas gravitacijos, nepageidaujami riebalai ima sparčiau kauptis įvairiose kūno vietose.

„DEKA“ laboratorija itin sėkmingai sujungė trigubo veikimo programa, kuri tapo alternatyva plastinėms operacijoms ir jos poveikis matomas jau po kelių visiškai neskausmingų procedūrų.

 

„TriActive Plus" kūnui:

 

„Triactive Pus“ programa kūnui leis suformuoti trokštamą figūros siluetą naikinant perteklinius riebalus, lyginant odą, naikinant po gimdymo atsiradusias strijas kartu liftinguojant ir patempiant odą. Ultragarso, lazerio spindulių ir radio bangų komplektas ypatingai išlygina odos nelygumus. Odos ląstelėse greitėje metabolizmas, jos veikiamos lazerio ima sparčiau gaminti odoje nykstantį kologeną, radio bangos veikia kaip stimulentas, kuris pagerina kraujotaką ir limfodrenažinius procesus, ultragarsas isjudinęs riebalų ląsteles pagreitina jų pasišalinimą iš organizmo. Bangos, kurias sukelia ultragarso šaknys, sukelia vibraciją riebalinio audinio ląstelėse. Gilus mechaninis masažas efektyviai padeda mažinti lokalizuotą kūno masės prisitaikymą, ypač tose srityse, kurios nepagerėja net laikantis dietos ar sportuojant.  Taip ne tik mažėja kūno apimtys, Oda atrodo sveikai ir yra atjauninama.

 

Rezultatas:

 

  • Sumažėjusios apimtys
  • Sumažėjęs celiulitas
  • Atstatomas kūno siluetas
  • Sumažinamas odos perteklius
  • Stangresnis kūnas
  • Oda atrodo sveikai ir jaunai
  • Nyksta senėjimo žymės
 

KAINA

Ultragarsas + lazerinis limfodrenažas

 

1 procedūra rankų (40 min)
 
50 €
6 procedūros rankų
 
250 €
1 procedūra pilvo (30 min)
 
50 €
6 procedūros pilvo
 
250 €
1 procedūra sėdmenų (45 min)
 
50 €
6 procedūros sėdmenų
 
250 €
1 procedūra šlaunų (60 min)
 
50 €
6 procedūros šlaunų
 
250 €

Lazerinis limfodrenažas po plastikos

 

1 procedūra viso kūno (50 min)
 
50 €
6 procedūros viso kūno
 
250 €

Lazerinis limfodrenažas + RF

 

1 procedūra šlaunų (60 min)
 
50 €
6 procedūros šlaunų
 
250 €
1 procedūra pilnai kojų (60 min)
 
50 €
6 procedūros pilnai kojų
 
250 €