Tel:+370 663 77788 Email:info@oblakasalon.lt
REGISTRACIJA INTERNETU REGISTRACIJA
LT
|
EN
|
RU

Odos senėjimo požymiai palaipsniui tampa vis labiau pastebimi. Dar vakar veidrodis nerodė jų ir jie buvo matomi nebent po bemiegės nakties ar sunkios darbo dienos. O šiandien jau aiškiai ryškėja raukšlelės, matosi pigmentinės dėmės, atsiranda nedidelis glebumas.

Estetikos centras „Oblaka“ siūlo Jums itin veiksmingą kovos su odos senėjimu metodiką – CO2 jauninimas, naudojant aukščiausiosios klasės DEKA įrangą SmartXide. Odą veikia lazerio spindulys, kurio pagrindas – anglies dvideginio dujos. „CO2 jauninimas“ – dalinis, pakankamai gilus ir taškinis lazerio spindulio terminis poveikis odai.

 

Kodėl lazerinis СО2 jauninimas?

  1. СО2 jauninimas – itin veiksmingas smulkių ir gilių raukšlių išlyginimas, savojo kolageno, elastino odos ląstelėse gamybos aktyvavimas, epidermio ląstelių augimo skatinimas.
  2. Metodika skirta išspręsti daugelį problemų. CO2 lazeris išlygina randus, pašalina strijas, naujas odos išaugas, pigmentines dėmes.
  3. Veikiami tik probleminiai ploteliai, dėl to metodas beveik netraumuojantis.
  4. Lazerio spinduliui veikiant CO2 pagrindu, stimuliuojama kapiliarų kraujotaka, dėl to oda geriau prisotinama deguonimi.

 

Lazerinio CO2 jauninimo kontraindikacijos

Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpis.

Genetinis polinkis randams susidaryti, labai jautri oda.

Onkologija.

Pigmentacijos sutrikimai.

 

Kaip atliekama jauninimo procedūra СО2 lazeriu?

  1. Pasirengimas. Savaitę ar dvi iki planuojamos procedūros reikia saugotis nuo saulės spindulių. Atsižvelgiant į kiekvieno konkretaus kliento fototipą, parengiamuoju laikotarpiu rekomenduojama naudoti specialius kremus nuo pigmentacijos, įskaitant ir drėkinamuosius, saugančius nuo ultravioletinių spindulių. Taip pat reikia atlikti herpio profilaktiką.
  2. Procedūra. Gydytojas pateps lazeriu apdorojamą plotą nuskausminančiu kremu. Kremas kurį laiką palaikomas ant odos ir nuvalomas. Po to pradedama procedūra. Dėl vietinio nuskausminimo ir įmontuotos dermos atšaldymo sistemos, pacientas nejaučia jokio skausmo. Procedūra atliekama įdėmiai stebint specialistui. Aparatūra derinama ir jauninimo schema parenkama kiekvienam konkrečiam klientui.

Dažniausiai odos problemų sprendimui prireikia vieno ar dviejų seansų, kartais jų prireikia daugiau.

 

Atsigavimo laikotarpis

Pirmąsias 24 valandas po procedūros apdorota oda bus raudona, galbūt lupsis. Tai normalu ir praeina savaime. Rekomenduojama odą vėsinti pirmąsias 5–6 valandas po seanso.

Pacientui, kurio oda riebi, normali ar mišri, gydytojas rekomenduoja naudoti lakiojo silikono pagrindo kremą, o jei oda sausa – regeneruojantį kremą. Taip pat svarbu dermą apdoroti chlorheksidino tirpalu 2 kartus per parą keturias dienas.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad kelias savaites po jauninimo procedūros reikia saugotis nuo saulės spindulių. Jeigu nusprendėte kovoti dėl gražios ir jaunos odos, rekomenduojame atsisakyti įdegio. Tai pailgins procedūros poveikį bei neleis atsirasti naujoms kosmetinėms problemoms.

 

 

Lazerinis CO2 jauninimas SMARTXIDE  DOT aparatu (DEKA, Italija)

 

Veido srities frakcinis šlifavimas
 
450
Veido, kaklo, dekoltė srities frakcinis šlifavimas
 
480
Kaklo srities frakcinis šlifavimas
 
200
Dekoltė srities frakcinis šlifavimas
 
450 €
Vokų ir paakių srities frakcinis šlifavimas
 
200
Skruostų srities frakcinis šlifavimas
 
200 €
Viršutinės lūpos srities frakcinis šlifavimas
 
130 €
Raukšlių aplink lūpas frakcinis šlifavimas
 
200 €
Kaktos srities frakcinis šlifavimas
 
150 €
Plaštakų frakcinis šlifavimas
 
130 €
Nuskausminimas prieš procedūrą
 
10 €