Inovatyvi kosmetika

Naujovė Lietuvoje – inovatyvi kosmetika ypač greitai regeneruojanti odą

„Cebelia“ – tai inovatyvios kosmetikos linija, kurią mokslininkai laboratorijoje sukūrė būtent tam, kad oda nepriekaištingai atrodytų iškart po naudojimo. Ji puikiai tinka po įvairių grožio procedūrų, lazerio ar invazinių procedūrų. Ši kosmetika puikiai gydo, ramina ir regeneruoja odos ląsteles.

Vienas iš populiariausių produktų – serumas lėtinantis odos senėjimo procesus. Kasdienis „Cebelia“ serumo naudojimas matomai atkuria veido ovalą, mažina smulkias raukšleles, suteikia odai patempimo efektą.

Ši priemonė itin tinka ne tik veido, bet ir kaklo, dekolte, ar plaštakų sritims. Dėl unikalios produkto sudėties, matomas akivaizdus rezultatais. Mechaniniai odos pažeidimai tampa pastebimai mažesni. Itin subalansuotos koncentracijos serumas puikiai tiks bet kokio amžiaus žmonėms ne tik kosmetologijos kabinete, bet ir naudojant individualiai.

Taip pat šis serumas – stiprus antioksidantas. Serumą itin mėgsta profesionalūs kosmetologai, kadangi jo sudėtis leidžia suaktyvinti ir sustiprinti atliktos kosmetologinės procedūros efektą. Ši „Cebelia“ priemonė puikiai tiks įvairių tipų odai. Net jautriai odai. Mėgaukitės inovatyvia naujove už prieinamą kainą. Oficialus šios kosmetinės linijos distributorius Lietuvoje – grožio ir estetikos centras „Oblaka“.